GEOPATOGENNÍ ZÓNY

Stručná informace pro zájemce o měření

I v letošním roce pokračuje koordinované měření geopatogenních zón v České republice v rámci projektu, který podporuje zdravé bydlení. Máte-li zájem o proměření geopatogenních zón a jiných škodlivých energetických polí ve Vaší domácnosti v rámci tohoto celostátního projektu, můžete požádat o zajištění měření i Vy. 

 

A) Cena jednotlivého měření je 500 Kč za domácnost (byt, rodinný dům)

O měření za těchto podmínek můžete požádat v okresech: Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, České Budějovice, Český Krumlov, Hodonín, Hradec Králové, Jičín, Jihlava, Jindřichův Hradec, Kolín, Kroměříž, Náchod, Nový Jičín, Nymburk, Olomouc, Pardubice, Pelhřimov, Písek, Praha - východ, Prachatice, Prostějov, Přerov, Rychnov nad Kněžnou, Strakonice, Tábor, Trutnov, Třebíč, Uherské Hradiště, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo. Na dotaz (podle počtu žádostí) lze měření dohodnout i v okresech Frýdek - Místek, Chrudim, Kutná Hora, Ostrava, Šumperk, Ústí nad Orlicí.

B) Cena měření je 500 Kč za 1 místnost + doprava specialisty z Prahy nebo Jablonce nad Nisou

O měření za těchto podmínek můžete požádat v okresech: Benešov, Beroun, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Kladno, Liberec, Litoměřice, Louny, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, město Praha, Praha - západ, Příbram, Rakovník, Rokycany, Semily, Teplice, Ústí nad Labem.

C) Okresy, kde měření v současné době neprobíhá

Měření aktuálně bohužel NEPROBÍHÁ v následujících okresech: Blansko, Bruntál, Domažlice, Havlíčkův Brod, Cheb, Jeseník, Karlovy Vary, Karviná, Klatovy, Opava, Sokolov, Svitavy, Žďár nad Sázavou

O měření můžete požádat jednoduše zde. V krátké době budete kontaktováni a informováni o konkrétních podmínkách, za jakých měření probíhá. Zodpovíme Vám dotazy týkající se průběhu měření a bude s Vámi domluven termín, který Vám nejlépe vyhovuje, proto v žádosti uvádějte telefonní číslo - mobilní nebo na pevnou linku).

Není vyloučeno, že v budoucnosti bude opět měření v některém z výše uvedených okresů obnoveno. Nejsou rovněž měřeny komerční budovy (kanceláře, prodejny) a pozemky pro stavbu RD.